Naturaalne.ee

Praegu lehel?

Meil on lehel 5 külalist ja 0 liiget

Viiruki õli pudelis 10 ml

PDFPrindi
Kasuta viiruki õli:
- ruumide desinfitseerimiseks
- immuunsüsteemi toetamiseks
- liigeste tervise parandamiseks
- naha pehmendamiseks ja rahustamiseks
- venitusarmide vähendamiseks
- meeleolu parandamiseks
Viiruki õli
We ship toEstonia
With shipment Itella for 2,99 €
Hind
Müügihind:24,50 €
Kirjeldus

Viirukipuu (boswellia serrata) eeterlik õli. Juba vanas Egiptuses kasutati viirukit laialdaselt ilu- ja tervistavates toodetes, alates parfüümide ja lõpetades salvidega. Need sajandite vanused teadmised on kandunud ka tänapäeva, kus viiruki õli on leidnud kindla koha oma tervist hindavate inimeste elus.

Rahustav vann
Lisades mõned tilgad viiruki õli soojale vanniveele, saad nautida rahustavat ja lõdvestavat kümblust. Viiruki rahustavat toimet koged ka õli lisamisel aroomi difuusorisse. Usutakse, et viiruki lõhn alandab stressi, parandab intuitsiooni ja vaimset võimekust. 

Kodu puhastaja
Viiruki õli on anti-septilise toimega ning aitab sinu kodust eemaldada baktereid ja viirusi. Taimest saadud vaiku on ammustest aegadest põletatud desinfektsiooni eesmärgil ja kasutatud loodusliku õhuvärskendajana. Kasuta siseruumide puhastamiseks koos eeterliku õliga aroomi difuusoris.

Kortsudevastane vahend
Viiruki õlil on tugev nahka kaitsev toime. Tihti kasutatakse seda akne korral ja pooride ahendamiseks. Nahka pinguldav toime aitab loomulikul moel vähendada vananemise ilminguid. Sega 6 tilka õli 30 g lõhnatu õli hulka ja määri otse nahale. Allergilise reaktsiooni vältimiseks proovi eelnevalt õli toimet väikesel nahapiirkonnal.

Seedehäired
Viiruki õli ergutab seedimist ja aitab seega vähendada kõhu puhitusest või kinnisusest tingitud ebamugavust. Kasutada võib ka menstruatsioonivalude korral. Lisa 1 kuni 2 tilka viiruki õli 230 g veele või supilusikale meele. Veendu eelnevalt, et kasutatav õli on toidukõlblik.

Haavad, venitusarmid ja akne
Viiruki õli parandab haavade paranemist ja võib vähendada armide nähtavust. Samuti aitab vähendada aknest tingitud laikude, venitusarmide, ekseemide nähtavust, aga kirurgiliste haavade paranemist. Sega 2-3 tilka lõhnatu baasõliga ja määri otse nahale. Allergilise reaktsiooni vältimiseks proovi eelnevalt õli toimet väikesel nahapiirkonnal. Ära kanna lahtisele haavale.

Külmetus ja gripp
Külmetusest või viirusest tingitud hingamisteede vaeguste korral pakub viiruki õli leevendust, toimides röga lahtistajana. Lisaks on sel põletikuvastane toime, aidates lihtsamalt hingata. Toimib ka allergiate ja astma korral. Tilguta paar tilka rätile või auravasse vette ja hinga sisse.